carp devil baits polish team

forum carp devil baits polish team

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-03-16 20:58:51

 David13

leszczyk

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Jaki mix?

Mam problem z doborem mixu ponieważ chce zrobić typowe kulki owocowe na animokompleksie Tropic i z tego co widze tylko mix 007+robin red najbardziej się będzie do tego nadawać. Mają to być specjalnie przygotowane kulki w kierunku amurów i dlatego nie chce sie ładować w mixy z nutą rybną czy skorupiaków. Proszę o jakieś podpowiedzi i ciekawe rozwiązania.
Pozdrawiam Dawid Fister

Offline

 

#2 2010-03-17 09:22:16

Dawid Patlewicz

leszczyk

Zarejestrowany: 2010-01-31
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jaki mix?

Witam Cię Dawidzie. Więc jak dobrze zauważyłeś mix 007+RR najlepiej nadaje się do łączenia go z tropikiem. Zostało to już przez Nas przetestowane:) ale na karpiach oczywiście. Ja poleciłbym Ci na amura mix HNV Mleczny tzn. Proteiny z mleka z pokarmem dla ptaków. Uważam, że będzie wręcz selektywny na amura bo ma to "coś" co amury lubią bardzo. Dodatkowo rozpuszczalne proteiny mleczne bardzo dobrze rozprzestrzeniają się w łowisku i dają sygnał do żerowania amurom. Jest to najlepszy mix do typowo owocowych kuleczek. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów nad wodą!

Offline

 

#3 2010-03-17 15:07:51

 David13

leszczyk

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Jaki mix?

Dzięki za odpowiedź! Postaram się przetestować oba mixy lecz na pewno z większym nastawieniem na ten który mi zaproponowałeś.
Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zlotdbskpolska.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.sp29.pun.pl www.mcburger.pun.pl www.kl-5a-forum.pun.pl